Ste si istá, že aj vy nemáte na vlasoch čierny nános?

Nie? Potom odpovedzte na tieto otázky

 

Sú vaše vlasy matné a splihnuté? 

 

Cítite už po tesne povysušení, akoby na nich zostával lepkavý alebo mastný obal, ktorého sa neviete zbaviť? 

 

Vrátili ste sa z dovolenky a vlasy ste si namáčali v mori alebo v bazéne? 

 

Chcete sa zbaviť tmavej farby vo vlasoch a začať nosiť o niekoľko stupňov svetlejší odtieň? 

 

Chystáte sa na zosvetľovací úkon - melír alebo balayage? 

 

Máte doma tvrdú vodu, v ktorej si umývate vlasy? 

 

Rýchlo sa vám mastia vlasy?

 

Máte lupiny? 

 

Používate farby na vlasy z drogérie?

 

Ste kučeravá, no upraviť kučery je stále ťažšie? 

 

Alebo jednoducho len chcete mať istotu, že nenosíte na hlave hnus?

AK STE ASPOŇ NA JEDNU OTÁZKU ODPOVEDALI ÁNO, POTOM ČÍTAJTE ĎALEJ

Predstavujeme vám hĺbkové čistenie vlasov 

Aj my sme sa o hĺbkovom čistení dozvedeli z videí na internete. Boli sme zvedavé, či aj nám by z vlasov šiel odporný sliz a akú by mal farbu. Takže sme si povedali - toto musíme v salóne mať! A dobre sme spravili. Tento zázrak v mnohom uľahčuje kadernícku prácu, urýchľuje procesy a zachraňuje pokazené. Takéto máme s ním skúsenosti.

Prvé čistenie: pokazené farbenie ako na zavolanie

V týždeň, keď nám čistič do salónu dorazil sa nám stalo niečo, čo sa kaderníkovi stane raz za život. Hnedá farba, ktorú používame niekoľkokrát týždenne, jednej zákazníčke chytila namodro! Vlasy pravdepodobne zreagovali s nejakým produktom, ktorý slečna používala. Štandardne by sme sa nežiaduce pigmenty snažili odstrániť odfarbením, čo by vlasom na kondícii nepridalo. Tentoraz sme ich v prvom kroku vyčistili. Tu je fotka pred a po čistení. Stal sa malý zázrak a modré pigmenty z vlasov čistením zmizli a vlasy boli takmer jednoliate. 

Nežiaduce pigmenty po nepodarenom farbení z vlasu vykopne. Tam však nekončíme

Neviditeľný pomocník

Je fajn, ak máme produkt, ktorý zachráni katastrofu. Avšak dôležitejšie je pre nás katastrofe predchádzať. Čistenie vlasov sa robí buď samostatne v prípade subjektívneho nepríjemného pocitu s vlasmi zákazníčky alebo ho odporúčame absolvovať pred zosvetľovacím procesom a pred farbením. 

Princípom čistenia je odstránenie nadobudnutých obalov tvorených vodným kameňom a minerálmi z vody, silikónmi a inými rezíduami pochádzajúcimi z vlasových kozmetických prípravkov. Tieto obaly sa nachádzajú na vlasoch a aj na pokožke a spôsobujú rôzne problémy: pocit ťažkých vlasov, ktoré sa rýchlo mastia, sú neupraviteľné, elektrizujú, chýba im lesk. Ani prípravky proti vypadávaniu vlasov a proti lupinám nefungujú tak, ako majú, ak máme na pokožke tento film.

Aj pokiaľ vyslovene tieto problémy nemáte, neznamená to, že sú vlasy čisté. Preto sa procedúra odporúča každej žene bez výnimky absolvovať 2-4x ročne.

Ak sa takto znečistené vlasy farbia, výsledok môže dopadnúť nežiaduco. Pigmenty z farby priľnú na tieto nečistoty, farba chytí tmavšie ako je avizované, dokonca môže úplne zmeniť odtieň ako bolo v prípade vyššie. 

Prečo je dôležité vyčistiť vlasy pred procedúrou akou je zosvetľovanie? 

Pri zosvetľovacích procedúrach obaly bránia zosvetľovacej zmesi pracovať tak, ako má. Kým príde k vlasu, musí sama tieto obaly narušiť a k meritu veci sa dostane už značne vysilená. Zosvetlenie tak bude slabšie. Navyše tu môže nastať silná chemická reakcia zosvetľovacej zmesi s týmito obalmi, ktorá môže naleptať vlas a zásadne ho poškodiť!

Preto ak chcete dosiahnuť kvalitu výslednej procedúry, chcete k svojim vlasov pristupovať ohľaduplne a mať ich najzdravšie ako to ide, investujte aj do čistenia vlasov. Po samotnom čistení nespozorujete okamžitý wau efekt. Je to však akýsi neviditeľný asistent, ktorý usmerní všetky procesy, aby pracovali presne tak, ako majú.

S akým produktom pracujeme?

Pracujeme s produktom Opus Magnum od Urban Alchemy. Prípravok je na báze vitamínu C. Nemá žiaden poškodzujúci účinok na vlasy ani nezapácha. Cenu procedúry si pozrite v našom cenníku tu

Rozhodli ste sa a chcete si u nás rezervovať termín?

Využite niektorú z týchto možností 

Zavolajte nám na 0950 362 762 v pracovných dňoch

Napíšte nám na messenger 24/7 tu

Napíšte nám na WhatsApp 24/7 tu