Svadby a spoločenské udalosti

Aby ste sa vo svoj deň D cítili krásna

Nezáleží na tom, či ste nevesta, alebo hosť, určite chcete byť na tejto udalosti upravená. Pozrite si galériu našej práce a ak sa vám páči, kontaktujte nás, preveríme dostupnosť termínu. 

Spoločenské účesy

Cenník účesov a líčení

Spoločenský účes jednoduchý (do 45 minút)
34,90 €
Spoločenský účes stredne náročný (do 60 minút)
44,50 €
Spoločenský účes náročný (do 75 minút)
49,50 €
Líčenie jednoduché (do 45 minút)
34,90 €
Líčenie stredne náročné (do 60 minút)
44,50 €
Líčenie náročné (do 75 minút)
49,50 €
Lepenie umelých rias
8,90 €
TIP! BALÍČEK ÚČES + LÍČENIE
Jednoduché / stredne náročné / náročné
64,90 € / 81,50 € / 89,90 €

Máte otázky? Prečítajte si odpovede na tie najčastejšie a ak nenájdete, čo vás zaujíma, kontaktujte nás.  

Ako dlho trvá účes a líčenie?

Spolu cca 2 hodinky. Na nevesty si nechávame pre istotu 2,5 hodiny.

Čo mám spraviť, keď sa chcem objednať?

Zavolať si alebo napísať nám správu na messenger, Instagram alebo kliknúť na tlačidlo "Chcem si rezervovať termín" a vyplniť formulár nižšie. Prosím, nepíš maily ani sms, aj tak to budeme musieť odkomunikovať ináč. Vopred si tiež treba premyslieť, o koľkej potrebuješ byť vybavená. Nevesta nech si zohľadní, či sa pôjde dať ešte fotiť pred obradom. Ideálne je byť hotová cca 2 hodinky pred obradom, ak je to bez fotenia, a 3-4 ak je to s fotením.

Musím si rezervovať aj účes aj líčenie alebo môžem iba jedno?

Môžeš aj len jeden z úkonov, odporúčame však využiť oba u nás, pretože je to veľmi praktické. Nemusíš sa presúvať z miesta na miesto, čo ušetrí často aj polhodinu. Tiež je to bez obáv, že v tom druhom salóne budú meškať a ty svoj termín u nás nestihneš. U nás je to bez dlhého čakania, bez stresov a načas.

V akom predstihu sa treba objednať?

Odpoveď je jednoduchá. Kým termín, o ktorý máš záujem neuchmatne niekto iný. Niektoré termíny sú plné pol roka vopred (často magické dátumy ako 8.8., 9.9., 10.10....), na niektoré sa dá dostať ešte v stredu daného týždňa.

Chodíte aj k nevestám domov?

Bohužiaľ nechodíme, objednávky vybavujeme výlučne v salóne. Prípravy, časové prestoje a preprava k neveste by totiž cenu strojnásobili. Radšej efektívne vybavíme viac zákazníčok ako mať hluché nevyužité miesta.

Musím mať predstavu o účese a líčení?

Môžeš, ale nemusíš. Ak prídeš s obrázkom, urobíme to. Ak prídeš bez predstavy, spolu to zostavíme na mieste.

Nie som zvyknutá líčiť sa a trocha sa bojím, aby som nevyzerala zmaľovaná.

Môžeme smelo povedať, že sme špecialistky na jemné líčenie. 7 z 10 žien má totiž požiadavku "Len tak jemne poprosím". V našej fotogalérii je množstvo jemných líčení.

Čo je lepšie? Ísť sa najskôr nalíčiť alebo učesať?

Ak sa dá, robíme väčšinou najskôr líčenie a potom účes. Ak to možné nie je, urobíme to aj naopak.

Mám prísť s umytými vlasmi alebo mi v rámci účesu umyjete?

Treba prísť s umytými vlasmi, účes umývanie nezahŕňa a obyčajne sa ani časovo nestíha. Ideálne je, keď sú umyté večer predtým, v mokrých vlasoch nanesené penové tužidlo a vysušené fénom. Ak sú však len umyté, voľne vysušené a bez tužidla, je to tiež v poriadku.

Mám prísť nenalíčená?

Jednoznačne áno, ak to je možné. Ak to možné nie je, odlíčime na mieste. Ideálne je, ak je pleť vypílingovaná, vyčistená čerstvo a s pleťovým k krémom.

Ako je to so skúškou účesu a líčenia?

Nie je povinná, je dobrovoľná. Väčšinou si ju dávajú nevesty, hostia nezvyknú. Skúšku robíme cca 2-4 týždne pred dňom D, nie skôr, aby sme nezabudli, čo sa robilo a aby sme vedeli zaručiť, že skúšku aj úkon naostro bude robiť tá istá osoba.

Aká je cena za skúšku účesu a/alebo líčenia?

Keďže práca na tomto úkone je rovnaká ako na úkone naostro, aj cena za skúšku je rovnaká.

Koľkých ľudí viete vybaviť za jednu sobotu? Viete nás vziať aj keď budeme tri či štyri?

Pokiaľ máme voľné, tak áno. Aktuálne vieme vybaviť 14 objednávok za jednu sobotu, tj. 7 účesov a 7 líčení. Ak vás je viac, v o to väčšom predstihu sa treba ozvať.

Platí sa za termín aj záloha?

Áno, bohužiaľ po negatívnych skúsenostiach sme museli zálohy zaviesť. Záloha za účes aj líčenie spolu je 30 eur, za jeden úkon 15 eur. Na mieste v deň úkonu sa už len doplatí zvyšok. Zálohu treba uhradiť najviac do 7 dní od objednávky a to buď osobne u nás v salóne alebo prevodom na účet. Bližšie informácie o zálohách tu: https://studioyas.sk/zalohove-platby-podmienky/#

Prepadne mi záloha, ak budem musieť termín zrušiť?

Situáciu nikdy nezneužívame a zálohy si zámerne nenechávame. Ak termín zákazníčka zruší mesiac vopred, máme dosť času ho zaplniť inou objednávkou. Ak však niekto blokuje termín 3 mesiace, odmietli sme pre naplnenosť 5 ďalších ľudí a klientka svoju rezerváciu zruší 2 dni vopred, zálohu použijeme na pokrytie straty. Ak by sa nám podarilo aj na poslednú chvíľu termín vyplniť, zálohu si opäť neponecháme.

Spravíte mi v sobotu aj nechty?

Soboty sú vyhradené takmer výlučne len na účesy a líčenia, iné úkony sa tam nestíhajú. Nechty si treba vybaviť počas pracovného týždňa.

Aký je váš pracovný čas v sobotu?

Štandardne prvú zákazníčku vybavujeme od 8:00, poslednú končíme najneskôr o 13:00.