Kurz spoločenských účesov

Ak ste vždy túžili vedieť česať účesy na príležitosti, no netušili ste, kde sa taký kurz dá spraviť, konečne ste ho našli! Rýchly a intenzívny jednodňový kurz, kde sa naučíte česať hladký drdol, kučeravý drdol, vytvárať objemovú "bublinu" na temene a aj zapletať vrkoče či rybí chvost. Ako zapracovať sponky, aby ich nebolo vidieť, ako sa pripína výplň, kedy použiť sponku a kedy vlásenku. Kurz je určený pre začínajúce kaderníčky a aj pre nekaderníčky, ktoré chcú s účesmi začať ako s hobby alebo kvôli svojmu blízkemu okoliu. Kurz robíme predovšetkým individuálnou formou. Celé školenie sa robí na živej modelke.

Bola som kaderníčka, čo nečeše. Vždy, keď som sa chytila vlasov, aby som ich upravila do účesu, zostala som nervózna, lebo som nevedela, čo s nimi a vždy som to vzdala. Ako ich preložiť, čo zalakovať, čo nezalakovať, ako zapracovať sponky, aby ich nebolo vidieť a ako sa robia rôzne prvky. Napríklad „bublinka“ na temene, ktorá je úplným základom účesu, ako spraviť pekný hladký drdol, ako kučeravý, ako uchytiť bočné sekcie vlasov. Kurz bol výborný, skvelý odrazový mostík a základ pre akékoľvek účesy.
Martina Matušková
1 osoba / 4 hod
180 €
Tento kurz využite, ak ste sama a nechce sa vám do partie okrem modelky nikoho zháňať.
2 osoby / 5 hod
150 € / osoba
Ste dve kamarátky, chcete zažiť super deň a splniť si sníček o tom vedieť česať? Kurz pre vás dve na mieru.
Tento kurz mi dal základy, aby som sa dala na kariéru kaderníčky. Baví ma práca s vlasmi, aj tvorba nových účesov. Na kurz som šla, pretože som nevedela, ako správne postupovať pri vytváraní účesu a ani to, ako správne natáčať na žehličku. Kurz mi dodal odvahu a dnes viem vytvoriť výčesy na rôzne príležitosti.
Janka Mizeráková

Čo by dte ešte mali vedieť? 

  • Termín kurzu si dohodneme individuálne podľa možností oboch strán.
  • Kurz sa koná v našom štúdiu v Trenčíne
  • Na kurz si treba priviesť modelku s polodlhými alebo dlhými vlasmi
  • Kurz je určený pre kaderníčky, ale aj pre nekaderníčky, ktoré sa potrebujú zdokonaliť
  • Priniesť si treba základné kadernícke pomôcky, ktoré nájdete doma, kupovať si kvôli kurzu nemusíte nič.
Tento kurz bol pre mňa viac ako postačujúci. Naučila som sa základné pravidlá potrebné pre tvorbu spoločenských účesov, od ktorých sa môžem odvíjať ďalej – správne tupírovanie vlasov, techniky ich úpravy do konečného účesu. Určite mi dodal odvahu česať svoje kamarátky a zákazníčky. Viem, ako účes začať a nebojím sa použiť fantáziu na dotvorenie konečného účesu. Takisto vďaka nemu dnes viem odhadnúť, aký typ účesu je vhodný pre ktorý typ vlasu.
Katarína Nemcová
Kurz spoločenských účesov som si robila priebežne s rekvalifikačným kaderníckym kurzom, pretože jeho súčasťou spoločenské účesy nie sú. Pre kaderníčku sú však nevyhnutné. Dodnes češem účesy, ktoré som sa na kurze naučila. Nevedela som napríklad natáčať vlny na žehličku a dodať objem do účesu. Aj to som sa na kurze naučila.
Andrea Vančová
Pred kurzom som si, ako kaderníčka, ktorá sa profesii 12 rokov nevenovala, myslela, že účesy česať neviem. No kurz mi ukázal, že stačí trocha tréningu a všetko sa dá. Naučila som sa nové techniky výčesov a natáčať na žehličku . Každý takýto kurz je posunutím vpred a keď budem trénovať, moja práca bude stále lepšia a lepšia. Naučila som sa nové veci, ktoré môžem teraz využiť v praxi.
Zuzana Kopecká

Všeobecné podmienky

Po prihlásení sa na kurz záujemcu telefonicky kontaktujeme, aby sme si dohodli termín školenia. Termín kurzu sa určuje po dohode účastníčky/účastníčok a lektorky. Po dohode zasielame faktúru, termín je pre účastníka rezervovaný až v momente úhrady a stáva sa záväzným.

Podmienky storna a zmeny termínu: Vyhradzujeme si právo účtovať storno poplatok v prípade zrušenia alebo zmeny termínu a to nasledovne: 

  • Ak bol termín stanovený na piatok alebo sobotu, v lehote kratšej ako 30 dní pred konaním kurzu účtujeme storno poplatok 50% z ceny kurzu. V lehote kratšej ako 7 dní, účtujeme poplatok 100% z ceny kurzu.
  • Ak bol termín stanovený na pracovný deň, v lehote kratšej ako 14 dní pred konaním kurzu účtujeme storno poplatok 50% z ceny kurzu. V lehote kratšej ako 3 dni, účtujeme poplatok 100% z ceny kurzu.

Prihlásením sa na kurz s týmto účastník bez výhrad súhlasí.