Kurz líčenia na mieru

Naše kurzy líčenia sú maximálne variabilné. Ste sama alebo ste dve kamarátky? Ste začiatočníčka a vôbec sa neviete líčiť? Alebo sa už považujete za vizážistku, ale potrebujete sa zdokonaliť a nabrať istotu? Chcete vedieť kontúrovať, tieňovať  oči alebo sa naučiť módny cut crease? Sama si určíte, čo na kurze budeme robiť. Chcete líčiť na sebe alebo na modelke? Je to len na vás!

  • Termín kurzu si dohodneme podľa možností oboch strán
  • Kurz sa koná v našom štúdiu v Trenčíne
  • Je na vás, či sa rozhodnete líčiť seba alebo si privediete modelku
  • Kurz je určený pre začiatočníčky, ale aj pre vizážistky, ktoré sa potrebujú zdokonaliť
  • Lektoruje Martina Matušková

O lektorke

Líčiť som sa naučila ešte v roku 2010 na kurze líčenia od značky Oriflame. Pamätám si, že som sa naň veľmi tešila, pretože dovtedy som si vôbec nevedela vytieňovať očné tiene a moje líčenie pozostávalo z make-upu, orámovania oka čiernou ceruzkou a zo špirály. Aj keď som pokusov naučiť sa líčiť z obrázkov alebo videí, mala veľa, nikdy to líčenie nevyzeralo tak, ako by som si predstavovala. Preto odvtedy tvrdím, že je najlepšie, keď vás základy naučí niekto iný a na nich už môžete stavať. A takto robím aj moje kurzy. Sú to jednodňovky, naučíte sa na nich jedno až dve rôzne líčenia, podľa šikovnosti. Tréning a stavanie na týchto základoch je už potom na vás. 

Dnešné líčenie sa už samozrejme ani zďaleka nepodobá na to z roku 2010, kedy som začínala. Sledujem aktuálne trendy a moje líčenie sa z roka na rok vyvíja. Keďže mojimi klientkami sú hlavne bežné ženy, ktoré potrebujú líčenie na svadbu, ples alebo stužkovú, v mojom portfóliu nájdete takúto prácu oveľa skôr ako extravagantné prvky umeleckého maskérstva. Takže ak je aj toto vašim cieľom - zamerať sa na ľudí zo svojho okolia, naučím vás všetko, čo takéto ženy požadujú a chcú. 

 

Referencie

Na kurz som išla s cieľom naučiť sa niečo nové a tiež zdokonaliť sa v tom, čo som už vedela. V pamäti mi utkvelo krásne prostredie, celková atmosféra a tiež som spoznala super milú a šikovnú vizážistku. Naučila som sa robiť presné očné linky, precíznejšie vykontúrovať tvár, a aplikovať kontúrku a rúž tak, aby boli pery opticky väčšie. Na kurz by som odporučila ísť každému, koho líčenie baví či je začiatočník alebo pokročilý, stále je čo zlepšovať.
Lenka Hornová
1 osoba / 4 hod
150 €
Tento kurz využite, ak ste sama a nechce sa vám do partie nikoho zháňať. Môžete líčiť seba alebo si priviesť modelku.
2 osoby / 5 hod
125 € / osoba
Ste dve kamarátky, chcete zažiť super deň a splniť si sníček o tom vedieť sa nalíčiť? Kurz pre vás dve na mieru.

Referencie

Už dlho ma zaujímalo líčenie a vždy som chcela vedieť, ako na to. Dozvedieť sa, ako líčiť rôznymi spôsobmi a hlavne rôzne typy ľudí. Okrem iného som sa na kurze naučila správne maľovať linku, kontúrovať tvár a rôzne typy líčenia očí. Kurz určite odporúčam všetkými desiatimi, pretože vďaka nemu som si splnila sen a naučila sa urobiť kompletné líčenie nielen sebe, ale aj iným. V pamäti mi ostane priateľská atmosféra, skvelá lektorka a možnosť vyskúšať si všetko, čo nás zaujímalo.
Tatiana Tabačeková

Referencie

Na kurz som šla preto, lebo som sa chcela zdokonaliť v líčení a začať moju vizážistickú kariéru. Kurz som si robila pred siedmimi mesiacmi a teraz mám veľa zákazníčok ktoré sú so mnou spokojné. Pred kurzom bolo pre mňa veľmi ťažké vytvoriť na zákazníčke dokonalú linku, mala som problém nalíčiť padnuté viečko. Odporúčam tento kurz už len kvôli tomu, že je cenovo dostupný snáď pre každého, je tu úžasný kolektív, lektorka vás naučí všetko, čo chcete vedieť.
Lenka Náhliková
Na kurz líčenia som šla hlavne preto, aby som vedela nalíčiť seba. Naučila som sa tieňovať oči, čo som predtým nevedela, ale vďaka kurzu mi to dnes ide perfektne. Tiež už viem pekne vytvarovať obočie. Odporúčala by som každej žene ísť na kurz, budú sa tak vedieť nalíčiť na hocijakú akciu, ples, svadbu, ale aj tak na bežný deň. To, čo som sa na kurze naučila, využívam každý deň a okrem toho už som aj veľa žien z môjho okolia skrášlila a skrášľujem naďalej.
Mária Tomášová

Všeobecné podmienky

Po prihlásení sa na kurz záujemcu telefonicky kontaktujeme, aby sme si dohodli termín školenia. Termín kurzu sa určuje po dohode účastníčky/účastníčok a lektorky. Po dohode zasielame faktúru, termín je pre účastníka rezervovaný až v momente úhrady a stáva sa záväzným.

Podmienky storna a zmeny termínu: Vyhradzujeme si právo účtovať storno poplatok v prípade zrušenia alebo zmeny termínu a to nasledovne: 

  • Ak bol termín stanovený na piatok alebo sobotu, v lehote kratšej ako 30 dní pred konaním kurzu účtujeme storno poplatok 50% z ceny kurzu. V lehote kratšej ako 7 dní, účtujeme poplatok 100% z ceny kurzu.
  • Ak bol termín stanovený na pracovný deň, v lehote kratšej ako 14 dní pred konaním kurzu účtujeme storno poplatok 50% z ceny kurzu. V lehote kratšej ako 3 dni, účtujeme poplatok 100% z ceny kurzu.

Prihlásením sa na kurz s týmto účastník bez výhrad súhlasí. 

1 osoba / 4 hod
150 €
Tento kurz využite, ak ste sama a nechce sa vám do partie nikoho zháňať. Môžete líčiť seba alebo si priviesť modelku.
2 osoby / 5 hod
125 € / osoba
Ste dve kamarátky, chcete zažiť super deň a splniť si sníček o tom vedieť sa nalíčiť? Kurz pre vás dve na mieru.
Možno si niekto povie, načo ísť na kurz líčenia, keď je všetko na internete s návodmi ako sa maľovať. Avšak jedna vec je pozerať sa a druhá naozaj to robiť. Isto sa vám stalo, že ste niečo podľa videa skúšali a nedarilo sa vám to a nakoniec ste to vzdali. Nie všetko sa dá naučiť z videa, pretože neviete, kde robíte chybu. Na kurze líčenia vám to lektorka presne povie a ukáže, ako to spraviť správne. Na kurz som šla preto, že pri našej veľkej rodine sme si na rôzne akcie nie vždy vedeli alebo stihli objednať vizážistku. Tak som sa rozhodla, že keď to budem vedieť sama, budem pre rodinu „poistka“, keď budú potrebovať byť na príležitosť pekné. Zároveň je to moja každodenná rutina, preto som sa rozhodla zdokonaliť svoje zručnosti práve kurzom. Moja nočná mora bolo kontúrovanie tváre a tiež očné tiene a linky. Dnes si bez linky už neviem predstaviť deň. Tiež som sa zoznámila s produktmi, ktoré používať a ktoré vyhovujú mojej pleti. Kurz je úžasná skúsenosť, naučila som sa techniky, o ktorých som nikdy predtým nepočula. Dostala som zručnosti, ktoré dnes využívam každý deň. Doma som poctivo trénovala a dnes som na seba hrdá. Po kurze zistíte, že v líčení je oveľa viac čara ako sa zdá.
Lucia Pavlovičová
Kurz líčenia je skvelý pre všetkých, komu je líčenie španielskou dedinou, kto sa chce naučiť základy líčenia na bežný deň, ale aj pre toho, kto chce líčiť iné ženy. Určite to nie je strata času, to garantujem. Pre mňa to bola skvelá skúsenosť, naučila som sa, ako vyplniť pery, aby pôsobili väčšie, tieňovanie očí a tiež ako pripravovať pleť pred líčením. Ako čistiť pleť a aké konkrétne prípravky na aký typ pleti použiť.
Gabika Kováčová